X
+
+
+
+
+
+
+
+
+


Henkilökunta ja yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT

Jarvenkyla Oy

Y-tunnus: 2259189-2

Käynti- ja toimitusosoite: Timperintie 5, 21570 Sauvo

Puhelin: +358 50 50 200 70

Sähköposti: asiakaspalvelu@jarvenkyla.fi

Myymälä avoinna arkisin klo 8.00-16.00



LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskuosoite: 003722591892

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskutussähköposti: invoice-22591892@kollektor.fi



HENKILÖKUNTA

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@jarvenkyla.fi


Johanna Marttila

Pakkaaminen, kasvualustat, lannoitteet, harsot, verkot, kasvien tuenta ja riistasiemenet

050 501 1944

johanna.marttila@jarvenkyla.fi


Marek Peltomaa

Kastelutekniikka ja muovit

050 463 0640

marek.peltomaa@jarvenkyla.fi


Reetta Rouhiainen

Taimet ja siemenet, kemialliset käymälät, mittausvälineet ja mehiläistarvikkeet

050 502 0070

reetta.rouhiainen@jarvenkyla.fi

 


Jari Suominen (Tj)

Koneet ja tunnelit

0500 279 830

jari.suominen@jarvenkyla.fi


Juha Suomi

Varasto, lähettämö

juha.suomi@jarvenkyla.fi

 


Ingrida Alijosiute

Taloushallinto

050 552 4733

ingrida.alijousite@jarvenkyla.fi

 


Katariina Sampinen

Kehittämispäällikkö, laskutus

041 314 7630

katariina.sampinen@jarvenkyla.fi