X
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+
+


Henkilökunta ja yhteystiedot

YHTEYSTIEDOT

Jarvenkyla Oy

Y-tunnus: 2259189-2

Käynti- ja toimitusosoite: Timperintie 5, 21570 Sauvo

Puhelin: +358 50 50 200 70

Sähköposti: asiakaspalvelu@jarvenkyla.fi

Myymälä avoinna arkisin klo 8.00-16.00



LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskuosoite: 003722591892

Välittäjätunnus: 003721291126 (Maventa)

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskutussähköposti: invoice-22591892@kollektor.fi



HENKILÖKUNTA

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@jarvenkyla.fi

Marek Peltomaa

Kastelutekniikka, koneet

050 463 0640

marek.peltomaa@jarvenkyla.fi


Reetta Rouhiainen

Mehiläistarvikkeet, lannoitteet, mittausvälineet, työkalut, kemialliset käymälät

050 502 0070

reetta.rouhiainen@jarvenkyla.fi

 


Jonne Stenlund

Harsot, verkot, muovit, pakkaustarvikkeet, ruukut

050 501 1944

jonne.stenlund@jarvenkyla.fi


Janne Sinervo

Taimet, siemenet, kasvualustat

050 571 7333

janne.sinervo@jarvenkyla.fi


Jari Suominen (Tj)

Otsonilaitteet, kasvutunnelit

0500 279 830

jari.suominen@jarvenkyla.fi



Juha Suomi

Varasto, lähettämö

044 750 0402

juha.suomi@jarvenkyla.fi

 


Ingrida Alijosiute

Taloushallinto

050 552 4733

ingrida.alijosiute@jarvenkyla.fi